Zadbaj o swoje codzienne bezpieczeństwo

Expander kontakt Kraków

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie i pewnie, większe poczucie bezpieczeństwa można uzyskać poprzez wykupienie odpowiedniej polisy, która może skutecznie zabezpieczyć nas oraz naszych bliskich w razie kłopotów. Rynek produktów ubezpieczeniowych obfituje w różnorodne oferty, także nie powinniśmy mieć problemu z wyborem najkorzystniejszego rozwiązania. Wśród nich znajdziemy polisy dające podstawową ochronę, jak i ubezpieczenia dające ochronę kompleksową.

Ubezpieczenie majątkowe chroni nasz dom, mieszkanie, a także rzeczy ruchome w obrębie nieruchomości. Zazwyczaj jest obowiązkowe w przypadku zakupu nieruchomości na kredyt.
Ubezpieczenia komunikacyjne, to przede wszystkim obowiązkowe polisy OC oraz cieszące się dużym zainteresowaniem dodatkowe ubezpieczenia AC, chroniące od nieszczęśliwych wypadków.
Ubezpieczenie na życie – jak sama nazwa na to wskazuje taka polisa chroni nasze życie i zdrowie. Niestety trudno jest przewidzieć, jak potoczy się nasze życie, niekiedy zdarzają się wypadki, możemy też poważnie zachorować. Ubezpieczenie na życie zapewnia pieniądze osobie ubezpieczonej na wypadek uszczerbku na zdrowiu oraz rodzinie, gdy ubezpieczona osoba umrze.
Polisy turystyczne – takie ubezpieczenia cieszą się dużą popularnością głównie w sezonie, czyli w wakacje oraz ferie zimowe. Polisa turystyczna ma za zadanie chronić nas podczas wyjazdów, na wypadek choroby, wypadku czy zgubienia bagażu.
Polisy inwestycyjne dotyczą inwestowania pieniędzy. Można wybierać spośród produktów inwestujących w waluty, akcje czy surowce. W ten sposób wypracowane zyski nie są obłożone podatkiem od zysków kapitałowych.

Wybór poszczególnych polis jest trudny, ponieważ możliwości są praktycznie nieograniczone. Najważniejsze jest to, aby dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Nie ma sensu przepłacać i ubezpieczać się od wszystkiego, decyzje dotyczące ubezpieczeń, powinny być bardzo dobrze przemyślane.

Sprawdź zestawienia produktów bankowych:
Najlepsze kredyty hipoteczne lipiec 2020
Oprocentowanie kredytów gotówkowych lipiec 2020
Kredyty dla małych firm porównanie lipiec 2020
Najtańsze karty kredytowe zestawienie lipiec 2020

Masz pytanie dotyczące kredytu hipotecznego? Chcesz zbadać zdolność kredytową w 15 bankach z Krakowa? Sprawdź bezpośredni kontakt do renomowanych firm pośrednictwa finansowego.
POMOC W WYBORZE KREDYTU KRAKÓWSPRAWDŹ NOTUS
+